MARKA:GENOSYS
ÜRÜN KODU:ZENDOGAL0002
Ürün Puanı:4
STOK ADET: 100
KARGO SÜRESI: 2 iş günüdür
0.00₺
Kargo: 7.85 ₺

BBC (BLEMISH BALM CREAM) 30 ++ SPF GÜNEŞ KORUYUCU

Zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı UV koruyucudur.Cilt rengini eşitler, Düzenli kullanımda mevcut lekelerin tonunu açarken leke oluşumunu baskılar,geriletir.
Su bazlıdır yağ içermez.
Bakalım bu mucize kremin içeriğinde hangi mucizeler var;

Titanyum Dioksit:

• Cilt yüzeyine ulaşan güneş ışınlarını geriye yansıtan mineral engelleyicidir. • UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur.

Demir oksit: Mineral kozmetik renklendirici Semizotu özütü: Omega-3 ile cildi besler.

Yeşil çay ekstresi: Doğal antioksidan
En önemli içeriğindeki organik arbutin özelliği leke problemi ile mücadele eder.

Arbutin: Japon bilim adamlarının araştırmaları dahilinde birçok bitkiyi inceleyen bilim adamları“bitkisel arbutin”in cilt lekeleri üzerinde %40’a varan oranlarda daha etkili olduğunu saptadı.

Japonlar, tüm dünyaya bitkisel arbutinin cilt lekelerinin tedavisinde etkili ve güvenli bir madde olduğunu gösterdi. Bitkilsel arbutin deri hücrelerinin kalbinde "yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir, doğal bitkilerden elde edilir.

Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği en etkin maddedir.

Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir.

Bitkisel arbutin neden elde ediliyor?

Bitkisel arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur. Ayrıca buğday, armut kabuğu ve koca yemiş yapraklarında ve düşük miktarlarda da olsa kızılcık ve yaban mersini yapraklarında vardır.

Bitkisel arbutin ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. Yani güneş sebebi ile ciltte oluşan hasarı leke vb, epidermiste (üstderi) cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin ilerlemesine engel olur. BBC güneş koruyucu cildinizi korurken vitamin minerallerden besler ve cildi içeriğindeki mineralinin rengiyle eşitlediği için makyaja hazır hale getirir.Fondoten ve pudraya ihtiyacınız kalmaz. Sağlıklı,bakımlı,canlı,pürüzsüz,lekesiz,

ışıldayan bir cilt için BBC...

Yorum yapılmamış.
Note: Html Kod Desteklemez!
    Kötü           Güzel
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Kampanya
Taksit 1 0 En uygun Oran
Taksit 2 0 En uygun Oran
Taksit 3 0 En uygun Oran
Taksit 4 0 En uygun Oran
Taksit 5 0
Taksit 6 0
Taksit 7 0
Taksit 8 0
Taksit 9 0